Naše apartmány jsou trvale uzavřené. Děkujeme všem hostům za návštěvy .
Atrium
Recenze obvykle nepíšu, ale teď musím. Apartmán byl nádherný, cítila jsem se v něm jako doma. Jsem nadšená z toho, jak byl pokoj vybavený, měla jsem tam vše, co jsem potřebovala. Jestli ještě někdy pojedu do Brna, ubytuji se tady.
Monika
Příjemný a ochotný personál, naprosto čistý pokoj, skvěle vybavený a za danou cenu vzhledem k tomu, že se ubytování nachází v centru města naprosto bezkonkurenční. Byli jsme s partnerkou velice spokojeni. Paní recepční byla velmi milá, ochotná s profesionálním vystupováním. Určitě to nebyl náš poslední pobyt.
Ladislav
Apartmán splnil nad míru mé očekávání. Byla jsem moc spokojená. Apartmán ve skvělé blízkosti cesta, na druhou stranu v klidné části. Čisto a hezké vybavení. Fotografie odpovídali skutečnosti. Paní na recepci byla moc milá. Určitě bych toto ubytování doporučila svým známým. Těším se na další návštěvu.
Marika
Umístění apartmánů je v centru města, ale přitom jsou klidné a tiché. V blízkém okolí je spousta zajímavého, lokace je naprosto úžasná. Mimořádně příjemné bylo přijetí, vyšli nám vstříc ve všem. Kdybych jela do Brna znovu, nevolila bych jiné ubytování.
Lenka